Viipurin Urheilijat ry:n sääntömääräinen vuosikokous TO 26.3.2020 SIIRRETÄÄN

11.3.2020

Viipurin Urheilijat ry:n sääntömääräinen vuosikokous siirretään huhtikuun lopulle koronaviruksen aiheuttamien muutosten vuoksi (alkuperäinen ajankohta TO 26.3.2020 klo 18:30 Myllypuron Liikuntamyllyn alakerran koulutustilassa, jauhokuja 3, 00920 Helsinki).

Infoamme uudesta kokousajankohdasta myöhemmin huhtikuun aikana.

Kokouksessa käsitellään mm. vuoden 2019 toimintakertomusta ja tilinpäätöstä, sekä valitaan seuran hallitus uudelle kaudelle.

Kokouksessa äänioikeutettuja ovat seuran 18 vuotta täyttäneet ja kuluvan vuoden jäsenmaksun maksaneet jäsenet. Jäsenyyden voi tarvittaessa hankkia täältä: https://www.viipurinurheilijat.fi/viipurin-urheilijat-ry/jasenyys/

Paikan päällä kahvitarjoilu!
Tervetuloa kokoukseen!